text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Slim 500GB + Battlefield 1 + Titanfall 2 + dodatni PS4 DualShock ControllerIDEK000033809
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

PlayStation 4 Slim 500GB + Battlefield 1 + Titanfall 2 + dodatni PS4 DualShock Controller