text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Slim 500GB + Battlefield 1 + Watch dogs 2 + додатен PS4 DualShock ControllerIDEK000035476
Нашата најниска цена
29.411,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation 4 Slim 500GB + Mafia 3 + GTA V
Тип на производ Конзола