text.skipToContent text.skipToNavigation

PlayStation 5 + Ratchet & Clank Rift Apart PS5 + Destruction AllStars PS5 + Playstation Plus Card 365IDEK000402160

PlayStation 5 + Ratchet & Clank Rift Apart PS5 + Destruction AllStars PS5 + Playstation Plus Card 365ID:EK000402160

Цена
49.999 ден
PlayStation 5 конзола Капацитет SSD диск: 825GB RAM меморија: 16GB Ultra HD Blu-ray диск Игри: Ratchet & Clank Rift Apart PS5 и Destruction AllStars PS5 Playstation Plus Card 365  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
Бренд Sony
Боја Бела
тип на конзола PlayStation 5
број на контролери 1
тип на хард диск SSD
Капацитет SSD 1 825 GB
RAM Меморија 16 GB
оптика Ultra HD Blu-ray
Ширина 390 mm
Висина 104 mm
Длабочина 260 mm