text.skipToContent text.skipToNavigation
11 пронајдени производи
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS
4.250 ден
2.600 ден
 • SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 195,
 • Висина: 65,
 • Дијаметар: 15".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
4.900 ден
2.900 ден
 • SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 205,
 • Висина: 55,
 • Дијаметар: 16".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C
4.700 ден
3.200 ден
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C - останати уште две гуми од 2018 Година.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

DIPLOMAT HP WINTER 195/65R15 91H
DIPLOMAT HP WINTER 195/65R15 91H
4.090 ден
2.300 ден
 • DIPLOMAT HP WINTER 195/65R15 91H,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 195,
 • Висина: 65,
 • Дијаметар: 15".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

DIPLOMAT WINTER HP XL FP 225/45R17 94V
DIPLOMAT WINTER HP XL FP 225/45R17 94V
5.070 ден
2.900 ден
 • DIPLOMAT WINTER HP XL FP 225/45R17 94V,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 225,
 • Висина: 45,
 • Дијаметар: 17".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

Riken ULTRA HIGH PERFORMANCE XL 225/45ZR17 94Y
Riken ULTRA HIGH PERFORMANCE XL 225/45ZR17 94Y
4.743 ден
3.300 ден
Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
3.530 ден
2.400 ден

Пневматиците на DEBICA се со препознатлив дезен, одлични перформанси и најдостапни цени.


Познатиот полски бренд стана дел од Goodyear групацијата и продолжува да изненадува со својат...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.
Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.
600 ден
430 ден
 • Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.,
  |
 • Димензии: 4 x 5 метри, |
 • Бренд: Praxis,
 • Тежина 80gr/m2,
 • Намена: покривање на возила, приколки, базен..,
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

Компресорска пумпа 250psi
Компресорска пумпа 250psi
500 ден
Компресорска пумпа 250psi

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

SAVA 205/55R16 91H ESKIMO HP 2
SAVA 205/55R16 91H ESKIMO HP 2
5.250 ден
3.100 ден
 • SAVA 205/55R16 91H ESKIMO HP 2,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 205,
 • Висина: 55,
 • Дијаметар: 16".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021

SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2
SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2
4.400 ден
2.600 ден

Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и ли...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.01.2021