text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
36 пронајдени производи
brzaisporakaMK
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH
1.200 ден
 • VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH,
 • Моќност 900W,
 • Нелеплива површина за печење,
 • формира 5 вафли во форма на срце,
 • Гаранција 1 година.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK61DAXL4
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK61DAXL4
36.990 ден
23.562 ден
 • GORENJE Kомбиниран ладилник NRK61DAXL4
 • Енергетска класа: D
 • Поставување: Самостоен 
 • Капацитет: 354l
 • Димензии (ШхВxД): 60 × 185 × 66.3 cm...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.08.2022

BrzaIsporakaMKv1
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
4.790 ден
3.162 ден
 • GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер,
 • Моќност: 1000 W,
 • 20.000 вртежи во минута,
 • Гаранција: 24 месеци.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
4.890 ден
 • Gorenje BM910WII апарат за печење леб
 • Приклучна моќ: 550 W
 • Број на програми: 15
 • Гаранција: 2 год...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.08.2022

BrzaIsporakaMKv1
Iskra JC-220S, 1500W чистач на пареа
Iskra JC-220S, 1500W чистач на пареа
4.490 ден
3.399 ден
 • Iskra JC-220S чистач на пареа
 • Моќност: 1500W (максимум)
 • Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 °C
 • Резервоар за вода 300 ml
 • Гаранција 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME блендер BL-600G
VIVAX HOME блендер BL-600G
2.490 ден
2.390 ден
 • VIVAX HOME блендер BL-600G
 • Моќност: 600W
 • Капацитет: 1,5 литри
 • Стаклен сад лесен за чистење
 • Гаранција: 1 год.
 • Бренд: VIVAX

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje GV661D60 Целосно вградна машина за садови
Gorenje GV661D60 Целосно вградна машина за садови
28.990 ден
 • Gorenje GV661D60 Целосно вградна машина за садови
 • Енергетска класа: A+++
 • Бучавост dB(A): 45
 • Поставување на производот: Целосно вградна
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 81,7 x 59,6 x 55,6 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.08.2022

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje ICM2000SP Индукциска плоча
Gorenje ICM2000SP Индукциска плоча
4.290 ден
 • Gorenje ICM2000SP Индукциска плоча
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 6,5 × 35 cm
 • Гаранција: 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.08.2022

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX COOL Q DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
VIVAX COOL Q DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
24.990 ден
 • A++/A+ енергетска ефикасност,
 • до -15C инвертер уред,
 • Капацитет на греење 3,81kW,
 • Капацитет на ладење 3,52kW,
 • Намена до 40m2 простор

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME микровална печка MWO-2078
VIVAX HOME микровална печка MWO-2078
4.590 ден
VIVAX HOME микровална печка MWO-2078. Капацитет: 20 л, моќност: 700 вати, 30 минутен тајмер, функција одмрзнување, бела боја, гаранција 1 година.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

BrzaIsporakaMKv1
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221
3.450 ден
1.000 ден
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А
VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А
5.200 ден
 • VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А,
  |
 • Влезна моќност 700W, |
 • Polar Silence, eco energy,
 • Капацитет за прашина 3 литри (може да користи и хартиени кеси),
 • HEPA 12 филтер за прашина, метална телескопска рачка..
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
Vivax Home TS-7501 BHS тостер
Vivax Home TS-7501 BHS тостер
1.000 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

Oral-B Stages Power Disney Frozen заменска глава за ел. четка за заби
Oral-B Stages Power Disney Frozen заменска глава за ел. четка за заби
899 ден
649 ден
 • Oral-B Frozen заменска глава за ел. четка за заби
 • За здрави и блескави заби за најмилите
 • Мала глава четка специјално дизајнирана за деца

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB
799 ден
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB,
  |
 • Капацитет: 1.0литри,
 • Моќност: 1100 W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME рачен блендер SB-200WO
VIVAX HOME рачен блендер SB-200WO
599 ден
SB-200WO, Snaga 200 W, Ostalo Snaga 200 W, oљtrica od nehrрajuжegиelika, odvojiva drљka, 2 brzine, Boja Bijela, Tip Љtapni

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
ВИВАKC ХОМЕ ел. бокал за вода ВХ-175Л
ВИВАKC ХОМЕ ел. бокал за вода ВХ-175Л
999 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME рачен миксер HM-301 W
VIVAX HOME рачен миксер HM-301 W
999 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
Vivax Home PS -154 вага за мерење
Vivax Home PS -154 вага за мерење
999 ден
 • VIVAX HOME вага за лична нега PS-154
 • Максимална тежина: 150 кг
 • Функција на автоматско вклучување
 • 1 х CR2032 батерија (вклучена)
 • LCD екран
 • Гаранција: 1 год. 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
Vivax Home SB-250SS рачен блендер
Vivax Home SB-250SS рачен блендер
899 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME микровална печка MWO-2077
VIVAX HOME микровална печка MWO-2077
4.590 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода
VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода
799 ден
 • VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода,
  |
 • Моќност 900-1100W,
 • Останато: филтер, надворешен индикатор на количина вода,
 • светлосен индикатор, автоматско исклучување при прегревање
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
Vivax Home кујнска вага KS-502T
Vivax Home кујнска вага KS-502T
690 ден
 • Vivax Home кујнска вага KS-502T,
 • Тежина: до 5кг,  
 • Автоматско исклучување,
 • Боја: тирикизно зелена,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
Vivax Home фритеза DF-2003SS
Vivax Home фритеза DF-2003SS
2.599 ден
 • Vivax Home фритеза DF-2003SS,
 • Моќност: 2.000W,  
 • Капацитет: 3,
 • 30 минутен тајмер и отстранување на капак,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

brzaisporakaMK
VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара
VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара
3.699 ден
 • VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара,
  |
 • Влезна моќност 2000W, |
 • Површина на печење: 40 x 30cm,
 • Нелеплива површина, половина рамна плоча, половина ребраста,
 • Стаклен поклопувач, Гаранција 1 година.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022

 • 1(current)
 • 2