text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy Buds Pro Phantom Silver слушалкиIDEK000370775

Samsung Galaxy Buds Pro Phantom Silver слушалкиID:EK000370775

Цена
14.499 ден
Bluetooth : Bluetooth v5.0 Компатибилна спецификација со смартфон: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑ Сензори: Акцелометар, Жироскоп, Hall сензор, сензор за близина, сензор за допир, VPU сензор  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 21.10.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Bluetooth : Bluetooth v5.0

  • Компатибилна спецификација со смартфон: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑

  • Сензори: Акцелометар, Жироскоп, Hall сензор, сензор за близина, сензор за допир, VPU сензор

Тип на производ Додатоци за таблет
Бренд Samsung