text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
138 пронајдени производи
CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
56.990 ден
51.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black, 82AU006QRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 Ti 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
59.999 ден
49.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

brzaisporakaMK
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus
410 ден
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus + SD адаптер, Формат: microSD, Капацитет: 64 GB, Читање до 100 MB/s

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Extensa EX215-21G-61V0, NX.EFVEX.001, 15,6 FHD, AMD A6-9220 dual, 4GB RAM, 256GB M.2 SSD, Radeon 530 2GB, лаптоп
Acer Extensa EX215-21G-61V0, NX.EFVEX.001, 15,6 FHD, AMD A6-9220 dual, 4GB RAM, 256GB M.2 SSD, Radeon 530 2GB, лаптоп
25.590 ден
19.999 ден
 • Acer Extensa EX215-21G-61V0, лаптоп,
 • AMD A6-9220 dual процесор,
 • 4GB RAM,
 • AMD Radeon 530 2GB,
 • SSD 256GB,
 • 15,6 FHD екран.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
36.990 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
40.990 ден
 • Acer Swift 3 NX.HULEX.001 лаптоп
  |
 • 14" fullHD IPS екран
  |
 • AMD Ryzen 5 4500U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
45.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black (15,6" FHD/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 4GB)
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black (15,6" FHD/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 4GB)
49.999 ден
42.999 ден
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black, 81Y400CVRM, лаптоп,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6,
 • Intel Core i5-10300H процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • 15.6" FHD IPS екран,

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
75.900 ден
60.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC лаптоп,
 • 15.6" FHD 144Hz екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD + 1TB диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 27" 27G2U/BK 144Hz Gaming монитор
AOC 27" 27G2U/BK 144Hz Gaming монитор
13.499 ден
 • AOC 27" 27G2U/BK Монитор
  |
 • 27" големина на екран |
 • 144Hz освежување на слика
  |
 • Макс. резолуција 1920 x 1080pix |
 • DP + HDMI x2 + USB 3.0 x4
  |
 • 1 ms брзина |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
HP PAVILION 15-CS3004NIA (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/MX130 2GB/15,6" FHD), 13F73EA лаптоп
HP PAVILION 15-CS3004NIA (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/MX130 2GB/15,6" FHD), 13F73EA лаптоп
49.999 ден
37.190 ден
 • HP PAVILION 15-CS3004NIA, 13F73EA лаптоп,
 • NVIDIA GeForce MX130 2GB,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • 15.6 FullHD екран.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
60.990 ден
38.990 ден
 • CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
 • Ласерски А3 печатач во боја
 • 36 стр во мин. еднострано и двострано (A4)
 • 8 стр во мин. (А3)
 • Меморија - 1GB
 • Касета за 550 листа

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion 5 15IMH05, 81Y6007WRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
Lenovo Legion 5 15IMH05, 81Y6007WRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
79.999 ден
61.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black 81Y6007WRM,
 • Intel Core i5-10300H процесор,
 • 16GB RAM меморија,
 • SSD 512GB диск,
 • NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB,
 • 15,6 FullHD 120Hz.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

BrzaIsporakaMKv1
MSI AGON D300 ранец за лаптоп
MSI AGON D300 ранец за лаптоп
890 ден
MSI AGON D300 ранец за лаптоп, големина 15.6"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Realme X50 PRO 5G 8GB/128GB зелен смартфон + ПОДАРОК Realme smart watch
Realme X50 PRO 5G 8GB/128GB зелен смартфон + ПОДАРОК Realme smart watch
43.400 ден
29.990 ден
 • Realme X50 PRO 5G зелен смартфон,
 • 6,44" FHD+ 90Hz,
 • 8GB/128GB,
 • 64MP главна камера,
 • Android 10.0 (Q).

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk VivaxTVBestBuyAward IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор
VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор
30.999 ден
21.999 ден
 • VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM SMART телевизор,
 • Екран 55" - 140cm,
 • 4K UHD Резолуција 3840 x 2160 (4K),
 • ANDROID 9.0 SMART 1.5GB/8GB, Wi-Fi,
 • Гаранција 2 Години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
18.990 ден
17.290 ден
 • Realme 6 PRO син смартфон,
 • 6,6" FHD+ 90Hz,
 • 8GB/128GB,
 • 64MP главна камера,
 • Android 10.0 (Q).

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден
25.359 ден
 • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
 • Резолуција: HD 1024x768p
 • Светлина: 4.000 лумени
 • Контраст: 20.000:1
 • Век на траење на лампа: 15.000 часа
 • Бренд: Benq

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 27" C27G2ZU Curve FHD 240Hz монитор
AOC 27" C27G2ZU Curve FHD 240Hz монитор
18.890 ден
17.990 ден
 • AOC 27" C27G2ZU Curve FHD 240Hz монитор
  |
 • 27" Curve големина на екран |
 • 240Hz освежување на слика
  |
 • Макс. резолуција 1920 x 1080pix |
 • DP + HDMI x2 + USB 3.2 x4
  |
 • 0.5 ms брзина |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

brzaisporakaMK
Thermaltake H200 TG RGB Edfition куќиште
Thermaltake H200 TG RGB Edfition куќиште
3.460 ден
Тхермалтаке Х200 ТГ РГБ Едитион,ЦА-1М3-00М1ВН-00, Миди товер, АТKC,µАТKC,Мини ИТKC, 3,5" внатрешен слот-2, 2,5" внатрешен слот-3, УСБ 3.0 2, Ладење 120 х 120 х 25 мм фан, Боја: црна, димензии: 416...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 27" C27G2U/BK 165Hz, 1ms, FullHD CURVED GAMING монитор
AOC 27" C27G2U/BK 165Hz, 1ms, FullHD CURVED GAMING монитор
15.450 ден
 • AOC 27" C27G2U/BK монитор,
 • 27" FHD 1920x1080 VA Curve екран,
 • FreeSync Premium
 • 1ms Response Time
 • 165Hz Refresh Rate
 • 1500R Curvature
 • Dis...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 Platinum Grey (15,6" FHD/Intel i3-1005G1/8GB DDR4/512GB SSD) лаптоп
Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 Platinum Grey (15,6" FHD/Intel i3-1005G1/8GB DDR4/512GB SSD) лаптоп
29.999 ден
22.990 ден
 • Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 Platinum Grey лаптоп
 • Intel Core i3-1005G1 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • 512GB SSD диск
 • Гаранција 2 години
 • 15,6" FHD екран

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Realme 7 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 7 PRO 8GB/128GB син смартфон
21.990 ден
17.590 ден
 • Realme 7 PRO син смартфон,
 • 6,4" Super AMOLED,
 • 8GB/128GB,
 • 64MP главна камера,
 • Android 10.0 (Q).

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer A514-54-53R7 (i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Win10 Home), Sakura Pink, NX.A2BEX.001 лаптоп
Acer A514-54-53R7 (i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Win10 Home), Sakura Pink, NX.A2BEX.001 лаптоп
51.753 ден
39.390 ден
 • Acer A514-54-53R7 Sakura Pink, NX.A2BEX.001 лаптоп
 • Intel i5-1135G7 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • SSD 512GB диск
 • Windows 10 Home
 • 14" FullHD IPS

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
HP 25f OMEN X gaming display 25", 4WH47AA FHD, монитор
HP 25f OMEN X gaming display 25", 4WH47AA FHD, монитор
16.620 ден
15.590 ден
 • HP 25f OMEN X gaming display 25", 4WH47AA FHD, монитор
 • 25" големина на екран
 • 240Hz освежување на слика
 • Макс. резолуција 1920 x 1080pix
 • DP + HDMI x2 + USB 3.0 x2
 • 1 ms брзина

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3