text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
150 пронајдени производи
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
42.990 ден
 • Acer Swift 3 NX.HULEX.001 лаптоп
  |
 • 14" fullHD IPS екран
  |
 • AMD Ryzen 5 4500U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + ГРАТИС 41 капсула
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + ГРАТИС 41 капсула
6.990 ден
5.990 ден
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + гратис 9 капсули / Гаранција од 18 месеци / дополнителни 16 капсули со различно кафе за само 375ден. / Бесплатна достава низ цел Македонија

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

VIVAX COOL M DESIGN 5,5kW R32 инвертер клима
VIVAX COOL M DESIGN 5,5kW R32 инвертер клима
39.999 ден
35.999 ден
 • A++/A+ енергетска ефикасност,
 • до -15C инвертер уред,
 • Капацитет на греење 5,57kW,
 • Капацитет на ладење 5,28kW,
 • Намена до 60m2 простор

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

VIVAX COOL M DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
VIVAX COOL M DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
24.443 ден
19.999 ден
 • A++/A+ енергетска ефикасност,
 • до -15C инвертер уред,
 • Капацитет на греење 3,81kW,
 • Гратис Wi-Fi USB Dongle,
 • Намена до 40m2 простор

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
11.690 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

PlayStation 4 PRO
PlayStation 4 PRO
24.990 ден
 • PlayStation 4 PRO,
 • 4K TV Gaming : PS4 Pro играње со резолуција од 4K,
 • Имајте неверојатно искуство HDR технологијата,
 • вклучете го Boost Mode HD за неверојатно искуство,
 • Гаранција 1 година.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
27.290 ден
26.590 ден
 • Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 256GB/12GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
12.999 ден
11.790 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

FIFA 20 PS4
FIFA 20 PS4
4.190 ден
2.100 ден
FIFA 20 PS4 - Најдобра фудбалска симулација! Неколку причини зошто да ја нарачате: нема чекање и брза испорака, FIFA 20 го нуди најпознатиот FUT начин досега, VOLTA FOOTBALL - играње на уличен тере...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

QNAP STORAGE NAS TS-230
QNAP STORAGE NAS TS-230
12.936 ден
TS-230, Realtek RTD1296 quad-core 1.4GHz processor, 2 GB DDR4, 4 GB Flash memory, 0HDD max 2x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s, RAID 0, 1, JBOD, 1x 2.0 USB, 2x 3.2 USB, PS 65W, Jamstvo 24 mj. , TS-230

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Western Digital My Cloud Home 4TB
Western Digital My Cloud Home 4TB
12.790 ден
10.670 ден
Ми Цлоуд Хоме 4ТБ, 4000, ЛАН, 32 МБ, 3,5", 5.400 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH
1.199 ден
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH. Карактеристики: Моќност 900W, нелеплица површина за печење, термостат за контрола на печењето, светлосен индикатор за работа, со 5 вафли во форма на срце, гаранција 12 месеци.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
11.690 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
38.899 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA 15.6" FHD/i7-9750H/16GB/ GTX 1650 4GB/1TB+256GB SSD лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA 15.6" FHD/i7-9750H/16GB/ GTX 1650 4GB/1TB+256GB SSD лаптоп
64.154 ден
60.990 ден
 • Intel Core i7 9750H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 256GB + 1TB HDD,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650,
 • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
1.299 ден
575 ден
 • HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп,
  |
 • Наменет за лаптопи до 15,6" екран, |
 • Бренд: HP,
 • Изработена од висококвалитетен материјал,
 • Боја: Розева, |
 • Отпорен на различни временски температури. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
26.999 ден
17.900 ден
 • PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits,
 • 1TB HDD хард диск,
 • Вклучено игри: GT Sport, Horizon Zero Dawn CE, Uncharted 4 Hits,
 • Гаранција 1 година,
 • димензии: 28.8 x 26.5 x 3.9cm; 3.6 Kg .

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
65.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
9.199 ден
 • Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 720x1600pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:12MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 9.0 (Pie), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
18.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB 90Hz црвен смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
47.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 6 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 8GB/128GB син смартфон
16.399 ден
 • Realme 6 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
18.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

GARDENA 9831-20 450/50 Ел. Ножица за жива ограда
GARDENA 9831-20 450/50 Ел. Ножица за жива ограда
4.200 ден
3.900 ден
 • GARDENA 9831-20 450/50 Ел. Ножица за жива ограда,
  |
 • Моќност: 450W,
 • Должина на нож 50цм,
 • големина на забци 18mm,
 • Тежина 2.76kg. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри
EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри
10.990 ден
8.500 ден
EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри, Димензии:150 x 80цм, Дијаметар:51цм, Дебелина:0.6-0.7цм, Висина:110цм, Славина:1/2"

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3