text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra 3S-5MK Продолжен кабел 5mID EK000439436

Iskra 3S-5MK Продолжен кабел 5mID: EK000439436

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

800 ден

Цена
720 ден

Должина на кабел: 5м Прекинувач: има Приклучоци:3  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 16A • Класа за заштита: I • Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2 • Пресек на кабел: Ø 1,5мм2 • Должина на кабел: 5м • IP заштита: IP20 • Максимално оптоварување: 3680W • Прекинувач: има
Тип на производ Котур кабел
Бренд Iskra
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!