text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra KLAN G03/6MSK Продолжен кабел 3м со прекинувачID EK000439438

Iskra KLAN G03/6MSK Продолжен кабел 3м со прекинувачID: EK000439438

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

800 ден

Цена
720 ден

Должина на кабел: 3м Прекинувач: има Приклучоци:9  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Број на приклучоци 9 Модел G03 / 6MSK Напон 250 V Фреквенција 50 Hz Номинална струја 16 А Класа на заштита I Пресек на кабел 1,5 mm² Должина на кабел 3 m Максимално оптоварување 3680 W
Тип на производ Котур кабел
Бренд Iskra
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!