text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрењеID EK000498166

Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрењеID: EK000498166

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.790 ден

Цена
3.411 ден

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо, Ергономична рачка, л...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо, Ергономична рачка, лезно забележлива црвена боја, гајка за закачување Напон: 7.2V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) Вртежи во празно: 1,2 сек / рез Ширина на сечење: Ø 16 mm (максимум) 2 година гаранција
Тип на производ Акумулаторски ножици за жива ограда
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.