text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
186 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra Xcross IX-TW07 Батериска ударна дупчалка(без батерија)
Iskra Xcross IX-TW07 Батериска ударна дупчалка(без батерија)
3.390 ден

3.099 ден

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина во мирување:0-2400/min • Удари во минута: 0-3000 bpm • Затегнување на главата: 1/4" • Вртежен момен: 160 Nm • LED светилка • Гумена рачка • Дис...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG60TN Мотокултиватор
Iskra HG60TN Мотокултиватор

19.990 ден

Зафатнина на моторот: 139 cm3 • Моќност: 2,3 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип на мотор: четиритактен • Воздушно ладење на моторот • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • К...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење

3.790 ден

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо, Ергономична рачка, л...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra S1.5-5M Продолжен кабел 5m
Iskra S1.5-5M Продолжен кабел 5m

790 ден

 • Должина на кабел: 5 м
 • Прекинувач: нема
 • Приклучоци:1

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra SF7J112 4 Електрична пила
Iskra SF7J112 4 Електрична пила

6.990 ден

Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W Јачина на моторот 7000 Вртежи во минута макс. 12 m/s брзина на ланецот 251 ml резервоар за моторно...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra S1.5-10M Продолжен кабел 10m
Iskra S1.5-10M Продолжен кабел 10m

1.490 ден

 • Должина на кабел: 10м
 • Прекинувач: нема
 • Приклучоци:1

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG60T-B Мотокултиватор
Iskra HG60T-B Мотокултиватор

22.990 ден

• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип мотор: четиритактен • Мотор со воздушно ладење • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • Капаци...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra S1.5 20м Продолжен кабел 20m
Iskra S1.5 20м Продолжен кабел 20m

2.390 ден

 • Должина на кабел: 20м
 • Прекинувач: нема
 • Приклучоци:1

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила

4.490 ден

1200 W јачина 5000 rpm во празен од Длабочината на сечење на 90 ° - 60 mm при 45 ° - 48 mm Подесувачки агол на сечење до 45 ° 1,8 m кабел 2 години гаранција

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали
Iskra IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали

10.999 ден

 • моќност: 230~50Hz
 • јачина: 1320W
 • вртежи: 9000 min-1
 • дијаметар на нож: 125мм
 • длабочина: 8-30мм
 • ширина: 8-26мм
 • Димензии (mm): 380  x...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG56SMH-RV210 Бензинска косилка
Iskra HG56SMH-RV210 Бензинска косилка

33.990 ден

 • Ширина на косење:560 mm
 • Моќност:4,0 kW
 • Површина на косење:1800m2
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG51SMH-RV170-E (E-START) самоодна бензинска косилка
Iskra HG51SMH-RV170-E (E-START) самоодна бензинска косилка

34.990 ден

 • Ширина на косење:510 mm
 • Моќност:2,8 kW
 • Површина на косење:1500m2
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG48SMH-B Бензиска косилка за трева
Iskra HG48SMH-B Бензиска косилка за трева

22.990 ден

 • Ширина на косење:480 mm
 • Моќност:2,8kW
 • Површина на косење:1600m2
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева
Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

20.990 ден

 • Ширина на косење:460 mm
 • Моќност:2,4kW
 • Површина на косење:1400m2
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда
Iskra XY HT260B Бензинска ножица за жива ограда

9.990 ден

 • Ширина на косење:230mm
 • Моќност:0,75 kW
 • Maсa: 4,8 kg
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

Iskra SX-CS6B Iskra ERO прскалка
Iskra SX-CS6B Iskra ERO прскалка

1.190 ден

• Распрскувач за раменици • Волумен: 6 L • Притисок на прскање: 2 - 3 Bar • Функција за континуирано прскање • Копче за ослободување од притисок • Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 182 x 182 x 48...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

Iskra SX-CS8B Iskra ERO прскалка
Iskra SX-CS8B Iskra ERO прскалка

1.290 ден

• Распрскувач за раменици • Волумен: 8 L • Притисок на прскање: 2 - 3 Bar • Функција за континуирано прскање • Копче за ослободување од притисок • Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 182 x 182 x 55...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
ISKRA RH-1827M-5 ФЕН ЗА КОСА- виолетов
ISKRA RH-1827M-5 ФЕН ЗА КОСА- виолетов

1.590 ден

Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење. Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2200W, 2 променливи брзини, 3 подесувања за тем...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Pro Termo Iskra NOVA G камин 7,5 kw беж
Pro Termo Iskra NOVA G камин 7,5 kw беж

24.990 ден

Каминот NOVA G ​​е идеален за загревање на поголеми простори за живеење (50-60 m2). Степенот на ефикасност е 83%. Изработен е од ладно валан лим во комбинација со шамотни тули. Со својот дизајн во ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Pro Termo Iskra NOVA S камин 7,5 kw
Pro Termo Iskra NOVA S камин 7,5 kw

18.990 ден

Дали некогаш сте посакале камин на дрва што изгледа добро, добро се загрева и исто така е многу ефикасен и издржлив? Ако е така, НОВА С е вистинскиот шпорет за вас! Безвременскиот дизајн е негова п...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка

3.390 ден

Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината работа 16-16,5мин. Канистер со филтер што лесно се мие Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за теч...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Pro Termo Iskra NOVA G камин 7,5 kw RED
Pro Termo Iskra NOVA G камин 7,5 kw RED

24.990 ден

Каминот NOVA G ​​е идеален за загревање на поголеми простори за живеење (50-60 m2). Степенот на ефикасност е 83%. Изработен е од ладно валан лим во комбинација со шамотни тули. Со својот дизајн во ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

2.790 ден

Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината работа 12-13 мин. Канистер со филтер што лесно се мие Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течн...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка

5.490 ден

• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска технологија • Лесно вадење на контејнерот • 3 прилози • Должина на кабел: 4.3m • боја: црвено-црно (RH); бе...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra QR8918 Машинка за шишање црна
Iskra QR8918 Машинка за шишање црна

1.990 ден

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономи...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.10.2023

 • 1(current)
 • 2
 • 3