text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino High chair Bravo ХранилкаIDEK000035550
Цена
6.190  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

Погодна за деца до 15 kg тежина, регулација на висина 8 позиции, регулација на наслон 5 позиции, регулација на држач за нозе 2 позиции, регулација на пластиката за храна 3 позиции, произведено по европски стандарди EN 14988, направено од 100% безбедни материјали.