text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Chipolino High chair Maggy Хранилка, зеленаIDEK000035551
Цена
2.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Погодна за деца до 15 kg тежина, произведено по европски стандарди EN 14988, направено од 100% безбедни материјали.