text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Дубак, џампер и лулашка 3 во 1 PrimebebeIDEK000074442
4.374  ден
Цена
3.499  ден
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Дидактичките играчки на...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Дидактичките играчки на дубакот имаат 15 мелодии и светлосни ефекти. Седиштето едноставно се прилагодува на три различни висини. Материјалот може да се пере и е многу лесен за одржување. Дубакот лесно се склопува и пренесува. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Максимална тежина: 25кг. Произведено во согласност со европските стандарди EN1273. Димензии 64,5 х 51 х 74,5см. Потребни батерии: 2 х 1,5V AA(не се вклучени)