text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Дубак со дидактички играчки PrimebebeIDEK000074441
2.874  ден
Цена
2.299  ден
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Седиштето едноставно се прилагодува на тр...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Седиштето едноставно се прилагодува на три различни висини. Материјалот може да се пере и е многу лесен за одржување. Дубакот лесно се склопува и пренесува. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Максимална тежина: 25кг. Произведено во согласност со европските стандарди EN1273. Димензии 63 х 52,5 х 66см.