text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino Casablanca Neo 2017 beige креветчеIDEK000035686
Цена
8.113  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Погодно за деца од 0+ до 15kg. Додатоци: подлога за повивање. Произведено по европски стандарди EN716, направено од 100% безбедни материјали.