text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Chipolino Трицикл Enduro TRKEN0162PUIDEK000035199
Цена
8.190  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg, две позиции на седење. Боја, виолетова.