text.skipToContent text.skipToNavigation

Chipolino Трицикл Maverick TRKMA0163БЕIDEK000035204

Цена
6.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg. Боја, крем. Може да биде управувано од родителот или детето, се трансформира во велосипед на три тркала.