text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino Трицикл Nexus TRKNE0163BUIDEK000035197
Цена
9.290  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg. Боја, виолетова.