text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Chipolino Трицикл Spring TRKSP0141BWIDEK000035203
Цена
2.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Погодно за деца од 1.5-3години. Боја, бела.