text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Chipolino Трицикл Twister TRKT01507BEIDEK000035201
Цена
6.599  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg. Боја, крем. Седиште 360, може да се врти за родителот да го гледа своето дете.