text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишана желка MartinaIDEK000005817
Цена
1.690  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Корњча Мартина је твој нови плишани пријателј! Хода кад је позовеш и гласа се пријателјски. Причај с њм њжно, иначе ќе се уплашити, чудно се гласати и побјеќи од тебе! Потребне 3 ЛР06 (АА) батерије које су уклјучене у пакирањ. Димензије пакирањ 32kc21kc20 цм. Доб 18 мј +.