text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишен пингвин PEEWEEIDME-y78246
Нашата најниска цена
1.420,00 ден
Сигурно ќе те се насмијати с Пеевееом - пингвином који плеше. Када притиснеш њгово крило, схов почињ. Пеевее ќе пјевати и плесати на 3 забавне пјесме. Пази ово..он је помало неспретан и понекад пад...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

Сигурно ќе те се насмијати с Пеевееом - пингвином који плеше. Када притиснеш њгово крило, схов почињ. Пеевее ќе пјевати и плесати на 3 забавне пјесме. Пази ово..он је помало неспретан и понекад падне. Не воли када га се повуче за косу и на то се жали. Забави се са Пеевееом, забавним пингвином. Садржи батерије 3KCЛР03 (ААА)1.5 В. Доб:18м+
Лиценца Останато
Бренд Imc Toys
Тип на производ Интерактивна плишена играчка