text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Интерактивно Куче LucyIDEK000064721
3.590  ден
Цена
2.499  ден
Интерактивна играчка Куче Lucy од познатиот бренд на играчки IMC Toys. Децата го обожаваат ова куче со 15 функции на работа. Lucy ги слуша гласовните наредби, седни, легни, стани, лај, дај рака, иг...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Интерактивна играчка Куче Lucy од познатиот бренд на играчки IMC Toys. Децата го обожаваат ова куче со 15 функции на работа. Lucy ги слуша гласовните наредби, седни, легни, стани, лај, дај рака, играј.....