text.skipToContent text.skipToNavigation

Chipolino High chair Can Can Хранилка, кремаваID EK000035556

Chipolino High chair Can Can Хранилка, кремаваID: EK000035556

Цена
5.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Погодна за деца до 15 kg тежина, регулација на висина 6 позиции, регулација на наслон 3 позиции, регулација на држач за нозе 3 позиции, регулација на пластиката за храна 2 позиции, произведено по европски стандарди EN 14988, направено од 100% безбедни материјали.