text.skipToContent text.skipToNavigation

Chipolino High chair Maggy Хранилка, синаID EK000035547

Chipolino High chair Maggy Хранилка, синаID: EK000035547

Цена
2.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Погодна за деца до 15 kg тежина, произведено по европски стандарди EN 14988, направено од 100% безбедни материјали.