text.skipToContent text.skipToNavigation

Проодувалка Blu активен центарID EK000074443

Проодувалка Blu активен центарID: EK000074443
3.124 ден

Цена
2.520 ден

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Музичките играчки на дубакот свират ...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Музичките играчки на дубакот свират 15 мелодии и имаат светлосни ефекти. Седиштето едноставно се прилагодува на три различни висини. Материјалот може да се пере и е многу лесен за одржување. Дубакот лесно се склопува и пренесува. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Максимална тежина: 25кг. Произведено во согласност со европските стандарди EN1273. Димензии 63 х 52,5 х 66см. Потребни батерии: 2 х 1,5V AA(не се вклучени)
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!