text.skipToContent text.skipToNavigation

Chipolino Ariel blue креветчеID EK000035681

Chipolino Ariel blue креветчеID: EK000035681
Цена
6.238 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Погодно за деца од 0+ до 15kg. Додатоци: заштитна мрежа против инсекти. Произведено по европски стандарди EN716, направено од 100% безбедни материјали.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!