text.skipToContent text.skipToNavigation

Primebebe DORMI BROWN Креветче за децаID EK000074476

Primebebe DORMI BROWN Креветче за децаID: EK000074476
3.374 ден

Цена
2.999 ден

Primebebe DORMI BROWN Креветче за деца. Практично креветче за дома и за патување. Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гл...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Primebebe DORMI BROWN Креветче за деца. Практично креветче за дома и за патување. Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гледа а и вие него. Во пакувањето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за пренесување. Димензии на расклопено креветче: 120х60х78 см. Тежина на креветчето: 8,8кг, носивост 18кг. Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN – 716.

Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!