text.skipToContent text.skipToNavigation
Средство за чистење тоалети - 946 ml.IDEK000019157
Цена
553  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Групата на производи CaliClean Ви помага да го одржите Вашиот дом чист, на нежен и ефикасен начин.  100% биоразградливо и природно, со сурфактант од растително потекло, едноставна употреба! Ако размислуате што да сторите повеќе за здравјето и иднината на Вашите деца и внуци, ако сакате Вашата фамилија и миленици да живеат во безбедна и чиста околина, ако не сакате да чувате опасни хемикалии во Вашиот дом, користете ги производите од линијата CaliClean!