text.skipToContent text.skipToNavigation
Hand And Body лосион 1000 ml.IDEK000019126
Цена
879  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Со користењето на Hand&Body лосионот може да и понудите на вашата кожа се она што и е потребно. Со користењето на овој лосион, вашата кожа ќе остане свиленкаста на допир, а долго време ќе ја задржува влажноста и еластичноста.