text.skipToContent text.skipToNavigation

Silk & Shine шампон за коса 250 ml.ID EK000019122

Silk & Shine шампон за коса 250 ml.ID: EK000019122

Цена
364 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Новиот шампон Silk&Shine е со подобрена формула која обезбедува одлична нега на косата, не содржи материи кои ги сушат влакната и со тоа може да се користи почесто. Темелно ја чисти кожата на главата, го зајакнува коренот на главата и на тој начин се избегнува нејзино обемно паѓање.