text.skipToContent text.skipToNavigation
STANLEY FMC600D2 Акумулаторска дупчалка 18V со 2 батерииIDEK000201895
Цена
17.499  ден
STANLEY FMC600D2 Акумулаторска дупчалка 18V со 2 батерии, полнач и куфер. Карактеристики: батерија 18V/2,0Ah Li-Ion брзостезна глава 1,5-13 mm, брзина 0-400/ 0-1.600 во min, најголем завртен момент...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

STANLEY FMC600D2 Акумулаторска дупчалка 18V со 2 батерии, полнач и куфер. Карактеристики: батерија 18V/2,0Ah Li-Ion брзостезна глава 1,5-13 mm, брзина 0-400/ 0-1.600 во min, најголем завртен момент 48 / 16 Nm, опрема: две батерии, полнач и куфер. Гаранција 36 месеци.