text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
96 пронајдени производи
Vivax Smart Fly 6 Smaragd Blue смартфон
Vivax Smart Fly 6 Smaragd Blue смартфон
9.999 ден
8.999 ден
 • Vivax Smart Fly 6 Smaragd Blue смартфон,
 • Големина на екран 6,3" FHD+ 2340x1080pix, IPS LCD.,
 • Меморија 128GB/4GB.,
 • Четири камери:16MP + 5MP + 16MP + 5MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q).

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2021

Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
14.500 ден
9.999 ден
 • Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
  |
 • Моќност 2kW (53cm3) |
 • Должина на мач 45,7cm |
 • Гаранција 2 год. |
 • Погонски чекор: 8.255mm (.325"),
  |
 • Тежина 5,5kg |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For Her
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For Her
1.460 ден
899 ден
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + две шољи

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
9.199 ден
 • Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 720x1600pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:12MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 9.0 (Pie), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор
PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор
12.299 ден
10.299 ден
PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор. Карактеристики: максимална моќност 2,400W, притисок максимум 5,3 бари, не е потребно подесување на температура, дополнителна количина на пареа до 280 гр...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200W
ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200W
4.499 ден
3.999 ден
ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати со 2 Години гаранција. Моќност: 1200W (max). Повеќе информации за производот секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

ARNICA TRIA Правосмукалка
ARNICA TRIA Правосмукалка
2.590 ден
ARNICA TRIA Правосмукалка

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
4.590 ден
4.390 ден
 • GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер,
 • Моќност: 1000 W,
 • 2000 вртежи во минута,
 • Гаранција: 24 месеци.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

Iskra GX-JS004A Убодна пила + заштитни очила
Iskra GX-JS004A Убодна пила + заштитни очила
2.750 ден
2.250 ден
Убодна пила Iskra GX-JS004A 600 W јачина 3 подесувања за брзина 3000 rpm во празен од Подесувачки агол на сечење до 45 степени 1,8 m кабел 2 kg тежина 2 година гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Blue смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Blue смартфон
12.999 ден
11.790 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
129.990 ден
109.900 ден
 • Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, лаптоп,
 • Intel Core i7 10750H,
 • 32GB RAM,
 • NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB,
 • SSD 1TB,
 • 17,3 FHD IPS 144Hz.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
65.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила + нож за кружна пила
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила + нож за кружна пила
8.500 ден
6.999 ден
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1800W Вртежи во празен од -5000 врт / мин Дијаметар на сечилото - Ø 210mm Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mm Длоабочина на сечење под агол од 45...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
12.999 ден
11.790 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
18.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB 90Hz црвен смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Realme 6 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 8GB/128GB син смартфон
16.399 ден
 • Realme 6 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
18.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Iskra TU430SEU Бензиски тример за трева + подарок конец и очила
Iskra TU430SEU Бензиски тример за трева + подарок конец и очила
9.129 ден
7.490 ден
 • Iskra TU430SEU Бензиски тример за трева + подарок конец и очила,
  |
 • Моќност: 1,35kW,
 • Број на вртежи на моторот (глава со конец):6525 в/м,
 • Број на вртежи на моторот (глава со острица):6900 в/м,
 • Должина на рачка: 1640 mm, 2 години гаранција. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

Iskra HB-01S Мини блендер
Iskra HB-01S Мини блендер
1.753 ден
1.390 ден
 • Iskra HB-01S Мини блендер,
 • 2 брзини на подесување,
 • Нож од нерѓосувачки челик,
 • Ергономски дизајн,
 • Моќност 200 вати,
 • Напон 15V,
 • Гаранција 2 години.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила + сет од 8 штрафцигери
Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила + сет од 8 штрафцигери
5.690 ден
3.999 ден
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 710W Подесувачки агол на сечење: од 0-45° Број на движења - празен од: 1000 - 3100 min-1 Должина на движењето - 23mm Променлива брзина Дебелина на сечењето: - ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
59.999 ден
49.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC лаптоп,
 • 15.6" FHD IPS 300Nits екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Electrolux парна станица E6ST1-4PP
Electrolux парна станица E6ST1-4PP
8.999 ден
6.590 ден
 • Electrolux парна станица E6ST1-4PP,
 • Моќност 2.400W,
 • Притисок на пареа 5 бари,
 • 300g удар на пареа,
 • 0-95 g/min варијабилна пареа,
 • 4 care програма...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Vivax Smart Fly 6 Diamond Black смартфон
Vivax Smart Fly 6 Diamond Black смартфон
9.999 ден
8.999 ден
 • Vivax Smart Fly 6 Diamond Black смартфон,
 • Големина на екран 6,3" FHD+ 2340x1080pix, IPS LCD.,
 • Меморија 128GB/4GB.,
 • Четири камери:16MP + 5MP + 16MP + 5MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q).

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2021

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
11.690 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + сет скалпери
Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + сет скалпери
4.250 ден
3.199 ден
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 дотатни положби за рачката ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.03.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3