text.skipToContent text.skipToNavigation

Ламба АктиВита Pod+ID EK000037278

Ламба АктиВита Pod+ID: EK000037278

Цена
5.190 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ламба АктиВита Pod+. 2 мода за осветлување: дневна светлина за работа - со која се зголемува нивото на енергија и '' топол '' мод - за релаксирање и читање, 5 нивоа на светлина во секој мод, 10W ЛЕД светилка,осветлување од 160-350 лумени, 50000 работни часа на сијаличката, Главата на лампата е флекибилна за подесување во потребна позиција, ЛЦД дисплеј за календар, саат, температура, Тежина: 1,08кг., Димензи: 170х325х160мм