text.skipToContent text.skipToNavigation

Ламба АктиВита Strip+IDEK000037258

Цена
6.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ламба АктиВита Strip+. 3 мода за осветлување: дневна светлина за работа - со која се зголемува нивото на енергија; ''брилијантен'' - за осветлување на работносто место; ''топол'' мод - за релаксирање и читање, 4 нивоа на светлина во секој мод, 10W ЛЕД светилка, осветлување од 270-350 лумени, 50000 работни часа на сијаличката, Главата на лампата е флексибилна за подесување во потребна позиција, ЛЦД дисплеј за календар, саат, температура, УСБ порта за полнење на мобилен телефон, Тежина: 1.58 кг., Димензии: 460х200х80мм