text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Ламба АктиВита StripIDEK000037244
Цена
4.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Ламба АктиВита Strip. Дневна светлина за работа. 6 нивоа на светлина, ЛЕД светилка, осветлување од 590 лумени, 50000 работни часа на сијаличката, Главата на лампата е флексибилна за подесување во потребна позиција, Тежина: 1,3 кг., Димензии:450х190х55мм