text.skipToContent text.skipToNavigation

Луксузна корпа со виноID EK000021550

Луксузна корпа со виноID: EK000021550

Цена
1.899 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Луксузна корпа со вино за сите пригоди и за Вашите сакани и за Вашите бизнис партнери.
Корпата содржи: Вранец црвено вино, 750 ml, во комбинација со Бајадера, Perfetto десерт и апетисани.