text.skipToContent text.skipToNavigation

Раскошна честиткаID EK000021569

Раскошна честиткаID: EK000021569

Цена
2.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Голема деликатесна корпа декорирана со суво овошје, апетисани, чоколадни бонбончиња и голема бонбониера Merci.
Прекрасен начин да испратите честитка кон оние кои најмногу ви значат.
Во цветниот аранжман бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот "Напомена“.