text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Честит Св.ТрифунIDEK000021533
Цена
1.599  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

За сите љубители на виното, кои го слават Св.Трифун.
Корпата содржи Вранец црвено вино, 750 ml, со Моцарт чоколадни кугли и Ferrero Rocher чоколади.