text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Story 324GJ15 (12x11x5.5cm) НЕСЕСЕРIDEK000211576
Нашата најниска цена
900,00 ден
НЕСЕСЕР Santoro My Story 324GJ15 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

НЕСЕСЕР Santoro My Story 324GJ15 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.
Бренд Santoro
Тип на производ Pernica