text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro You Brought Me Love 607GJ11 (20,5x13x6cm) НЕСЕСЕРIDEK000211528
Цена
2.100  ден
НЕСЕСЕР Santoro You Brought Me Love 607GJ11 (20,5x13x6cm). Несесерот има три прегради. Прва преграда содржи 1 молив, 3 пенкала, гума за бришење, острилка, агломер, линијар, тријаголник. Втора прегр...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.06.2020

НЕСЕСЕР Santoro You Brought Me Love 607GJ11 (20,5x13x6cm). Несесерот има три прегради. Прва преграда содржи 1 молив, 3 пенкала, гума за бришење, острилка, агломер, линијар, тријаголник. Втора преграда содржи 18 моливи во боја. Трета преграда содржи 18 фломастери.