text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Папка Kesario 26 x 34 x 4 смIDEK000037262
Цена
1.190  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Папка Kesario. Портфолио со тефтер А4 (20 листови- линии) + држач за таблет. Спакуван во елегантана картонска кутија. Материјал: Имитација на кожа. Димензија: (см) куитија: 26 x 34 x 4 см