text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE 2IN1 TEENS SYMPHONY 121189 анатомски ранецIDEK000078270
2.249,00 ден
Нашата најниска цена
1.899,00 ден
PULSE 2IN1 TEENS SYMPHONY 21189. Димензии: 50 x 32 x 25cm, 36 литри, материјал: POLYESTER 600d, Лого: METAL

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE 2IN1 TEENS SYMPHONY 21189. Димензии: 50 x 32 x 25cm, 36 литри, материјал: POLYESTER 600d, Лого: METAL

Бренд Pulse
Тип на производ Ранец