text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE 2u1 TEENS PURPLE LASER 20994 анатомски ранецIDEK000211471
2.499,00 ден
Нашата најниска цена
1.999,00 ден
PULSE 2u1 TEENS PURPLE LASER 20994 анатомски ранец. Ранец кој е наменет за тинејџери и има можност да се раздвои во два посебни ранци, има и музички конектор со димензии на ранецот 320 x 500 x 250 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE 2u1 TEENS PURPLE LASER 20994 анатомски ранец. Ранец кој е наменет за тинејџери и има можност да се раздвои во два посебни ранци, има и музички конектор со димензии на ранецот 320 x 500 x 250 mm., тежина 1,08кг. Има додатна преграда за лаптоп и за таблет.

Бренд Pulse
Тип на производ Торба