text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE ANATOMIC GRAY HEARTS 121110 анатомски ранецIDEK000078277
1.874,00 ден
Нашата најниска цена
1.599,00 ден
PULSE ANATOMIC 21110 е модел најдобро продаван на анатомски ранци во PULSE колекцијата изработен во димензиикоја е прилагодлива за деца на возраст од 7 до 11 години.Анатомијата на грбот обезбедена ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE ANATOMIC 21110 е модел најдобро продаван на анатомски ранци во PULSE колекцијата изработен во димензиикоја е прилагодлива за деца на возраст од 7 до 11 години.Анатомијата на грбот обезбедена со подршка на аломиниумска шипка со можност на одделување на тој дел при перење.Гумираното дно на ранецот со позиција на извлекување на кабаница во флуоресцентна боја за застита од дожд и исто така додатна безбедност во сообракајот.рефлектирачките траки од сите страни на ранецот посебно се важни при преоѓање на улица и во нокни услови на слаба видливост

Бренд Pulse
Тип на производ Ранец