text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE COTS BLUE TRIANGLE 20822 ранецIDEK000211507
1.499,00 ден
Нашата најниска цена
1.199,00 ден
PULSE COTS BLUE TRIANGLE 20822 ранец. Ранец наменет за тинејџери, универзална големина има две прегради + преграда за лаптоп. Димензии 280 x 465 x 180 mm, тежина 0,51кг.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE COTS BLUE TRIANGLE 20822 ранец. Ранец наменет за тинејџери, универзална големина има две прегради + преграда за лаптоп. Димензии 280 x 465 x 180 mm, тежина 0,51кг.
Бренд Pulse
Тип на производ Торба