text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE DOBBY PURPLE HEART 21434 ранецIDEK000211488
1.749  ден
Цена
1.399  ден
PULSE DOBBY PURPLE HEART 21434 ранец. Pulse DOBBY е дизајниран со специјален материјал на база на најлон кој обезбедува сјаен ефект. Димензии 280 x 420 x 240 mm, тежина 0,71кг.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.02.2020

PULSE DOBBY PURPLE HEART 21434 ранец. Pulse DOBBY е дизајниран со специјален материјал на база на најлон кој обезбедува сјаен ефект. Димензии 280 x 420 x 240 mm, тежина 0,71кг.