text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE MINI WHEELS CUTIE 121076 анатомски ранецIDEK000078257
2.249,00 ден
Нашата најниска цена
1.899,00 ден
PULSE WHEELS моделите се наменети за деца школска возраст со додатни појачувања на алуминиумска конструкција и тркалца.Овој модел е додатно заштитен од долна страна за користење во сите временски у...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE WHEELS моделите се наменети за деца школска возраст со додатни појачувања на алуминиумска конструкција и тркалца.Овој модел е додатно заштитен од долна страна за користење во сите временски услови.

Бренд Pulse
Тип на производ Ранец